Space Saver oczyszczacz powietrza do biur, hoteli, restauracji, kawiarni. - Systemy oczyszczania i filtracji powietrza Trion Polska.

Przejdź do treści

Menu główne:

PRODUKTY > Komercyjne
FILTR  TRION  MODEL  SPACE SAVER
OPIS

Trion Space Saver - komercyjny oczyszczacz powietrza został zaprojektowany specjalnie do pokoi i pomieszczeń, gdzie pracują i odpoczywają ludzie, a w szczególności do biur, hoteli, sal konferencyjnych, sal komputerowych, pubów, restauracji, kawiarni, kabin dla palących, poczekalni oraz jednostek medycznych i farmaceutycznych itp..

Model jest przeznaczony do zamontowania bezpośrednio na suficie lub montażu w suficie podwieszanym. Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do standardowego modułu sufitu podwieszanego o wymiarach 600 x 600 mm gdzie 300 mm grubości zostaje ukryte w suficie a wystaje tylko 100 mm. Model zabezpiecza równomierny podzial oczyszczonego powietrza we wszystkich kierunkach przez kratki wentylacyjne.

Oczyszczacze powietrza takiej serii montuje się w pubach, barach, restauracjach, palarniach celem efektywnego oczyszczania powietrza z dymu tytoniowego. Także te oczyszczacze powietrza są szeroko wykorzystywane we wszystkich jednostkach medycznych i farmaceutycznych w związku z tym, że skutecznie usuwają bakterie i wirusy. Oczyszczacze powietrza mają funkcję jonizacji i nasycenia powietrza ozonem, który hamuje lub w ogóle uniemożliwia wzrost szkodliwych mikroorganizmów. Dlatego oczyszczacze powietrza TRION montuje się w szpitalach i innych instytucjach medycznych aby pomóc chorym szybciej wyzdrowieć.
WŁAŚCIWOŚCI

  • Estetyczne wykończenie modułu umożliwia nam szybki montaż bez konieczności budowania sieci kanałów wentylacyjnych i instalacji.
  • Może być montowany bezpośrednio na suficie lub w panelu sufitowym.
  • Usuwa do 95% dymu tytoniowego, kurz, pyłki, roztocza, bakterie i zarodniki pleśni.
  • Cyrkulacja czystego powietrza w pomieszczeniu niweluje koszty potrzebne do podgrzewania i schładzania powietrza.
  • Forever Filter® – oszczędności w związku z tym, że filtr nie wymaga wymiany
  • Lampka serwisowa informuje nas o terminie serwisu lub sygnalizuje nam awaria zasilania.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego