Komercyjne oczyszczacze powietrza Series 60, Series 120. - Systemy oczyszczania i filtracji powietrza Trion Polska.

Przejdź do treści

Menu główne:

PRODUKTY > Komercyjne
FILTR TRION MODEL SERIES 60 & 120
OPIS

Trion Seria 60 i Seria 120 - komercyjne oczyszczacze powietrza zostały zaprojektowane specjalnie do pokoi i pomieszczeń, gdzie pracują i odpoczywają ludzie, a w szczególności do biur, hoteli, sal konferencyjnych, sal komputerowych, pubów, restauracji, kawiarni, kabin dla palących, poczekalni oraz jednostek medycznych i farmaceutycznych itp.

Dzięki kompaktowym wymiarom pasują do standardowego modułu sufitu podwieszanego o wymiarach 600 x 600 mm i grubości 200 mm co umożliwia ukrycie modułów pod sufitem a wystaje tylko 42 mm.

Oczyszczacze powietrza takiej serii montuje się w pubach, barach, restauracjach, palarniach celem efektywnego oczyszczania powietrza z dymu tytoniowego. Także te oczyszczacze powietrza są szeroko wykorzystywane we wszystkich jednostkach medycznych i farmaceutycznych w związku z tym, że skutecznie usuwają bakterie i wirusy. Oczyszczacze powietrza mają funkcję jonizacji i nasycenia powietrza ozonem, który hamuje lub w ogóle uniemożliwia wzrost szkodliwych mikroorganizmów. Dlatego oczyszczacze powietrza TRION montuje się w szpitalach i innych instytucjach medycznych aby pomóc chorym szybciej wyzdrowieć.
WŁAŚCIWOŚCI

  • Estetyczne wykończenie modułu umożliwia nam szybki montaż bez konieczności budowania sieci kanałów wentylacyjnych i instalacji.
  • Może być montowany bezpośrednio na suficie lub w panelu sufitowym, oraz na ścianie.
  • Usuwa do 95% dymu tytoniowego, kurz, pyłki, roztocza, bakterie i zarodniki pleśni.
  • Cyrkulacja czystego powietrza w pomieszczeniu niweluje koszty potrzebne do podgrzewania i schładzania powietrza.
  • Forever Filter®  – oszczędności w związku z tym, że filtr nie wymaga wymiany
  • Lampka serwisowa informuje nas o terminie serwisu lub sygnalizuje nam awaria zasilania.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego